Sposoby na lepszą optymalizację wyników marketingu mobilnego

Czy wiesz, że marketing mobilny obejmuje nie tylko najczęściej wymieniany obszar urządzeń mobilnych, ale także mobilne billboardy, wystawy podróżnicze i wszelkiego rodzaju reklamy, które są w ruchu.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś poszerzyć swoją wiedzę na temat marketingu mobilnego, zapoznaj się z kilkoma następnymi akapitami.Bądź na bieżąco z wiadomościami. To doskonale pasuje do bycia istotnym. Możesz wysłać e-maila o czymś, co się dzieje, ale nie zawsze jest on tłumaczony, gdy musisz wysłać wiadomość tekstową. Nie bądź za wcześnie ani za późno ze swoimi wiadomościami. Na przykład możesz ogłosić wyprzedaż na kilka minut przed otwarciem sklepu, w przeciwieństwie do dni.Dodaj poczucie pilności lub wartości do działań związanych z mobilną kampanią marketingową. W większości przypadków klienci korzystający z łącza mobilnego lub reklamy oczekują, że otrzymają informacje szybko i w krótkich segmentach. Zamiast próbować umieszczać dużą ilość treści lub informacji za pośrednictwem kanału mobilnego, skup się na krótkich seriach, które mają zapewnić klientom wystarczającą ilość informacji, aby wzbudzić ich zainteresowanie.Nigdy nie ukrywaj, kim jesteś. Powiedz klientowi z góry, czym jest Twoja firma i kim jesteś. Nigdy nie powinieneś wysyłać swoim klientom zawoalowanych lub mylących wiadomości. Ludzie zaczynają czuć się zagrożeni, kiedy nie rozumieją, co się dzieje, więc jeśli zapomnisz o tym, możesz niektórych z nich zrazić.Unikaj skrótów tekstowych. Kiedy skracasz swoje wiadomości za pomocą rozmowy na czacie, sprawiasz, że Ty i Twój biznes wydajesz się mniej profesjonalny i wiarygodny. Poświęć trochę czasu na przeliterowanie wszystkiego, aby upewnić się, że Twoje wiadomości są dobrze zrozumiane i że spotykasz się z nimi w profesjonalny i uprzejmy sposób.Zapytaj klientów o ich numery telefonów komórkowych. Najłatwiej to zrobić z obecnymi subskrybentami poczty e-mail. Sposoby na lepszą optymalizację wyników marketingu mobilnego

Gdy wypełnią formularz subskrypcji, możesz poprosić ich o dodanie swoich numerów telefonów w przypadku jakichkolwiek alertów lub specjalnych ofert.

To szybki sposób na pozyskanie nowych klientów dla marketingu mobilnego.Spraw, aby Twoje mobilne kampanie marketingowe były interaktywne. Przyciągnij klientów i zaoferuj im możliwość interakcji z systemem lub między sobą. Angażując użytkowników mobilnych, wzmocnisz bazę klientów, a także określisz przyszłe zapotrzebowanie na więcej, ponieważ każdy klient będzie chętniej polecał Twoją usługę.Zapewnij lepszą wartość swoim klientom mobilnym, tworząc dla nich dedykowaną opcję bazy danych opt-in. Pozwoli to zapewnić klientom znacznie lepszą wartość i wspaniałe wrażenia, jednocześnie dając znacznie większy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron.Reklamy mobilne wymagają silniejszego wezwania do działania niż zwykłe reklamy, więc upewnij się, że jesteś biegły w dostarczaniu tego typu materiałów. Kilkanaście wykrzykników i kilka słów, takich jak „musi” i „teraz” nie wystarczy. Musisz wymyślić sformułowanie, które przekona ludzi tylko w krótkim lub dwóch zdaniach.Chociaż każdy marketer powinien opracować plan marketingu mobilnego, nigdy nie powinieneś spieszyć się z tego rodzaju marketingiem. Pomyśl tylko, że tak długo radziłeś sobie bez marketingu mobilnego, dlaczego miałbyś teraz natychmiast w to wskoczyć? Nie spiesz się i stawiaj małe kroki, wchodząc po drabinie.Podsumowując, marketing mobilny obejmuje nie tylko szeroką gamę rodzajów mediów, ale może być również wykorzystany do przemawiania do szerokiej gamy klientów. Zdecydowanie powinieneś wypróbować porady i wskazówki zawarte w tym artykule; i powinieneś być zachwycony wynikami, które widzisz.

Previous post Produkty z konopi – czy warto je stosować?
Next post Jaki wybrać dzbanek filtrujący?