Jaki wybrać dzbanek filtrujący?

Planujesz kupić dzbanek filtrujące, a może masz już swój model.

Niezależnie od odpowiedzi wiesz pewnie, jak istotnym elementem jest comiesięczna wymiana filtra w dzbanku Dafi (naturalny, wytwarzany z łupin orzecha kokosowego). Ale czy wiesz jak to zrobić? Zanim przejdziemy do samego procesu, przypomnijmy, że do swojego dzbanka z filtrem możesz zamontować jeden z 4 filtrów, w zależności od swoich potrzeb i preferencji:

– Ph+ Classic (podwyższa pH wody)
– Mg+ Classic (oczyszcza i wzbogaca wodę kranową w jony magnezu)
– AGD+ Classic (zmiękcza wodę kranową)
– Filtr Standard (oczyszcza wodę kranową)

Jaki wybrać dzbanek filtrujący?

Wróćmy jednak do głównego tematu – wymiana filtra w dzbanku w 4 krokach:

KROK 1
Wymienny filtr (dotyczy wszystkich wyżej wymienionych filtrów) zamontuj w specjalnym zbiorniku na wodę kranową, możesz delikatnie go docisnąć (nie za mocno). Pierwszy krok za tobą!

KROK 2
Włóż pokrywę (górna część dzbanka filtrującego), zaczynając od przedniej części przy lejku, proces zakończ, dociskając pokrywę przy rączce.

KROK 3
Połowa drogi już za tobą, jak widzisz, wymiana filtra w dzbanku jest naprawdę prosta! Pamiętaj, aby przed pierwszym użyciem filtra (rób to, co miesiąc) dwa razy przefiltrować nim wodę kranową. Dlaczego? Pomoże to odpowietrzyć filtr oraz usunąć ewentualne mikro drobinki węgla aktywnego. Nie wylewaj tej wody, możesz nią np. podlać kwiatki (z pewnością znajdziesz dla niej zastosowanie).

KROK 4
To już prawie koniec! Ustaw przypomnienie o wymianie filtra. To najlepsze rozwiązanie, które zajmuje dosłownie kilka chwil. Wykorzystaj wskaźnik znajdujący się w pokrywie dzbanka filtrującego. W zależności od modelu do wyboru masz wskaźnik manualny – w tym przypadku musisz ustawić przesuwki. Jak? Na datę, która przypada za miesiąc (od pierwszego użycia nowego filtra). Natomiast jeśli masz dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem LED sensor – w tym przypadku wystarczy, że przytrzymasz przycisk, do momentu aż dioda zaświeci się na niebiesko. Od tego moment masz miesiąc, po trzech tygodniach twoja dioda zaświeci się na żółto, czyli powoli przygotuj się na wymianę filtra. Po miesiącu twoja dioda zaświeci się na czerwono, co oznacza konieczność wymiany filtra na nowy.

Jak widzisz, wymiana filtra w dzbanku Dafi jest naprawdę prosta i przyjemna. Jedyne, o czym musisz pamiętać (oczywiście wskaźnik manualny lub LED sensor ci w tym pomoże) to regularna comiesięczna wymiana filtra na nowy. Korzystaj z dzbanka każdego dnia, zapewnij sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki! Wymiana filtra w dzbanku w innej wersji? Na stronie https://youtube.com/Dafi możesz obejrzeć wideo pokazujące cały proces!

Previous post Sposoby na lepszą optymalizację wyników marketingu mobilnego
Next post Kto nam pomoże przetłumaczyć tekst w oryginalnym języku?