Samochody dostawcze i ciężarowe

Samochody ciężarowe, które dostarczają nam producenci, bardzo często przewidują możliwość zastosowania różnego rodzaju zabudowy.

Przykładem mogą być samochody DAF serii LF, które możemy wykorzystywać jako samochody transportowe, w których umieścimy przykładowo 16 palet euro, mogą być to także chłodnie czy też wywrotki. Oczywiście auta tego typu możemy wykorzystać także jako lawetę pomocy drogowej, samochody utrzymania dróg wyposażonych w piaskarkę czy też pług. Dzięki temu mogą być wykorzystywane przez wiele branż, także przez służby mundurowe, gdzie pojazdy mogą zostać przystosowane jako wozy strażackie.

Samochody dostawcze i ciężarowe

Jak mogą być wyposażone samochody ciężarowe?

Oczywiście samochody mogą być wyposażone w dwie lub też trzy osie, z także z napędem na wszystkie koła. W przypadku przewożenia ciężkich ładunków, w przypadku wywrotek, z pewnością można wykorzystać 3 osie oraz napęd 6 x 6. W przypadku pomocy drogowej może być to samochód wyposażony w dwie osie. Naturalnie producenci oferują obecnie bardzo wygodne kabiny, które z pewnością sprawdzą się w samochodach ciężarowych na dłuższych trasach. Nowe kabiny w samochodów ciężarowych DAF mają 2,2 m, także wyposażone są w sypialki, wiele wygód, które z pewnością doceni kierowca. Oczywiście są to auta wyposażone w najnowsze technologie związane ze wspomaganiem trakcji, kierowania, systemy które pozwalają na zachowanie toru jazdy czy też sygnalizacje w momencie, kiedy auto zjeżdża na boczny pas.

Możemy dostosować także silnik do naszych potrzeb, firma DAF oferuje dużą rodzinę silników, które mogą posiadać nawet 510 koni mechanicznych. Są to oczywiście silniki, które będą spełniały najnowsze normy związane ze spalaniem. Dodatkowo wykorzystano wiele rozwiązań, które pozwalają ograniczyć spalanie nawet do 10%, dodatkowo także oczyszczają spaliny.

Możemy zakupić oczywiście nowe samochody ciężarowe lub też używane DAF i MAN, przygotowane do przewozu różnych towarów, z różnymi silnikami. Oczywiście można wybrać także skrzynie biegów, w tym przypadku będzie to rozwiązanie automatyczne lub też manualne.

Previous post W którym miejscu jest największy wybór materiałów opatrunkowych?
Next post Doskonale przygotowane apartamenty i domki w Zakopanem