Bardzo proste strategie związane z marketingiem artykułów

Musisz znać swoich odbiorców i wiedzieć, jak sformułować skuteczną kampanię napędzającą ruch, aby być skutecznym sprzedawcą artykułów, ale o wiele łatwiej to powiedzieć niż zrobić.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami przedstawionymi w tym artykule, a będziesz na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu w wysoce konkurencyjnej dziedzinie marketingu.Bądź odważny i potężny w swoich słowach. Czytelnicy chcą wiedzieć, że pisarz naprawdę mówi ich zdanie. Aby jeszcze bardziej na nich wpłynąć, użyj mocnych sformułowań, aby udowodnić swoją rację. Pogrub swoje najpotężniejsze słowa i użyj wypunktowań, aby przyciągnąć ich oczy do miejsc, na których chcesz się najbardziej skupić.Współpracuj z innymi witrynami, aby Twoje artykuły były publikowane w nowych miejscach. Większość webmasterów z radością pozwoli Ci gościć na blogu, ponieważ oni również doceniają treść. Będą linkować z powrotem do Twojej witryny, zwiększając Twoją popularność w wyszukiwarkach. Postaraj się, aby Twój artykuł został opublikowany w znanej witrynie, aby znacznie zwiększyć ruch.Sprawdź i ponownie sprawdź swój artykuł pod kątem błędów. Nie chcesz, aby Twój artykuł zawierał jakiekolwiek błędy, czy to z powodu pisowni, gramatyki czy formatowania. Jeśli pozwolisz, aby te błędy prześlizgnęły się podczas przesyłania, stracisz dużą wiarygodność wśród czytelników, którzy pójdą gdzie indziej w celu uzyskania dokładności.Dokładnie sprawdź swoje linki. Jak tylko Twój artykuł zostanie opublikowany, odwiedź go. Kliknij każdy link w środku, aby upewnić się, że wszystkie są dokładne i działają poprawnie. Nie chcesz wysyłać czytelników do ekranu 404 lub jakiejś przypadkowej strony internetowej, która nie ma nic wspólnego z tobą lub twoim artykułem.Po zatwierdzeniu artykułu EzineArticle prześlij go do innych głównych katalogów artykułów, takich jak Buzzle, ArticleAlley i ArticlesFactory. Większość głównych katalogów artykułów nie posiada znacznika follow. Nadal ważne jest, aby przesyłać je do tych katalogów, ponieważ artykuły z tych katalogów nadal mają ogólnie dobrą pozycję w rankingu.Utwórz listę kontrolną zawierającą co najmniej pięć katalogów artykułów, które zajmują wysoką pozycję w popularnych wyszukiwarkach. Bardzo proste strategie związane z marketingiem artykułów

Pomoże to uniknąć dodatkowych kosztów samodzielnego robienia tego.

Oszczędza czas i pieniądze po poświęceniu czasu na stworzenie wstępnej listy kontrolnej, której możesz użyć.Aby uzyskać lepszy marketing artykułów, zawsze traktuj czas swoich czytelników jako cenny, gdy siadasz do komponowania artykułów. Czytelnicy online doceniają krótkie artykuły. Doceniają także te bezpośrednie. Nigdy nie marnuj czasu czytelników, aby zwiększyć liczbę słów w artykule. Jeśli nie możesz uzasadnić konkretnego fragmentu swojego artykułu jako od razu interesującego dla czytelnika, musi on wyjść.Po zakończeniu artykułu umieść pole zasobów na końcu strony, zachęcając czytelników do zaangażowania się. Upewnij się, że dołączasz link do strony internetowej swojej firmy. Wygeneruje to aktywność i, miejmy nadzieję, przychody dla Twojej firmy i zwiększy świadomość tego, kim jesteś i co robisz.Punktory to świetny sposób na podkreślenie jakości każdego produktu, który promujesz za pośrednictwem artykułu, ale nie powinieneś zbytnio na nich polegać. Twoje artykuły nadal będą wymagały odpowiedniej treści, a zbytnie poleganie na wypunktowaniach sprawia wrażenie, że po prostu skopiowałeś korzyści zapewniane przez producenta.Nie popełnij tego błędu. Marketing artykułów jest niezwykle konkurencyjny i może być bardzo skomplikowany. Korzystając ze wskazówek i taktyk, których uczysz się w artykułach takich jak ten, możesz zacząć kierować swój statek marketingowy na solidny kurs na sukces. Pamiętaj, aby zacząć powoli i wracać tutaj za każdym razem, gdy masz pytania.

Previous post Skorzystaj z tych wskazówek, aby właściwie radzić sobie ze stresem
Next post Wskazówki dotyczące podróży, które mogą pomóc zmienić Twoje życie